O Nas

mojrzeszow.pl to lokalny serwis informacyjny z miasta Rzeszów, który dostarcza mieszkańcom najświeższe wiadomości z regionu. Nasz priorytet to zapewnienie profesjonalizmu, niezależności i wiarygodności naszych treści.

Nasza redakcja składa się z doświadczonych i zaangażowanych dziennikarzy, którzy starają się dostarczać najważniejsze informacje na bieżąco. Przez długie lata zdobywaliśmy zaufanie naszych czytelników, dostarczając im rzetelne i zgodne z prawdą treści. Dzięki temu udało nam się zbudować silną pozycję wśród lokalnych serwisów informacyjnych.

Na stronie mojrzeszow.pl użytkownicy znajdą wiele cennych informacji. Oferujemy lokalne wiadomości, dzięki którym będą na bieżąco z tym, co dzieje się w Rzeszowie i okolicach. Udostępniamy również kronikę policyjną, dzięki której mieszkańcy mają dostęp do najnowszych doniesień z życia miasta.

Dla tych, którzy szukają usług lokalnych firm, udostępniamy bazę z informacjami kontaktowymi i opisami. Oferujemy także miejsce na drobne ogłoszenia oraz ogłoszenia o pracy, które pomogą mieszkańcom w znalezieniu nowej ścieżki zawodowej. Na naszej stronie można również sprawdzić aktualną pogodę, stan jakości powietrza, zapoznać się z nekrologami oraz oglądać kamery z różnych części miasta.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś się skontaktować z naszą redakcją, znajdziesz dane kontaktowe poniżej. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, uwagi i informacje od naszych czytelników. Zachęcamy do aktywnego udziału w tworzeniu naszego lokalnego serwisu informacyjnego!

Redakcja mojrzeszow.pl

35-010 Rzeszów

Wydawca serwisu mojrzeszow.pl