UWAGA! Dołącz do nowej grupy Rzeszów - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Poszukiwani zatrzymani przez dzielnicowego z Niska


Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Nisku dokonał zatrzymania dwóch mężczyzn, którzy poszukiwani byli przez wymiar sprawiedliwości. Obaj mężczyźni mieli do odbycia zasądzone kary pozbawienia wolności, a ich zatrzymanie miało miejsce w ciągu ostatniego tygodnia. Jeden z zatrzymanych był mieszkańcem Tarnobrzega, natomiast drugi krótko przed zatrzymaniem mieszkał w Nisku.

54-letni poszukiwany z Tarnobrzega był ścigany na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Nisku. W jego przypadku sąd zasądził karę czterech miesięcy pozbawienia wolności, którą mężczyzna miał odbyć w zakładzie karnym. Z kolei 35-letni mieszkaniec Niska miał do odsiedzenia zastępczą karę pozbawienia wolności na podstawie dwóch nakazów sądowych wydanych przez Sąd Rejonowy w Stalowej Woli.

Mężczyźni zostali niezwłocznie doprowadzeni do jednostki penitencjarnej, gdzie rozpoczną odbywanie kary. Działania dzielnicowego z Niska są dowodem na skuteczność policji w walce z przestępczością i realizacji postanowień sądowych. Zatrzymanie poszukiwanych podkreśla również znaczenie współpracy między różnymi jednostkami policji, co przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa w regionie.

Źródło: Policja Rzeszów


Oceń: Poszukiwani zatrzymani przez dzielnicowego z Niska

Średnia ocena:4.77 Liczba ocen:12


Zobacz Także