UWAGA! Dołącz do nowej grupy Rzeszów - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Poważne przekroczenie prędkości na drodze ekspresowej S19 w Rzeszowie


Na drodze ekspresowej S19 na Podkarpaciu miały miejsce niebezpieczne incydenty związane z nadmierną prędkością. Policjanci z niżańskiego wydziału ruchu drogowego zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o 90 km/h. Obaj kierowcy zostali nałożone wysokie mandaty oraz punkty karne, co podkreśla poważny problem z bezpieczeństwem na drogach.

W niedzielne przedpołudnie, policjanci z niżańskiej drogówki prowadzili kontrole prędkości na ekspresowej S19. Około godziny 10, zatrzymali osobowego mercedesa, którego kierowca, 34-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego, jechał z prędkością 210 km/h, zamiast dozwolonych 120 km/h. W efekcie jego nadmiernego tempa, mężczyzna otrzymał mandat w wysokości 2500 złotych, a na jego konto trafiły punkty karne.

Wieczorem, przed godziną 20, funkcjonariusze zmierzyli prędkość kierowcy bmw, który również poruszał się z prędkością 210 km/h na tym samym odcinku drogi. 44-letni kierowca z województwa kujawsko-pomorskiego został ukarany surowszym mandatem w wysokości 5000 złotych z powodu wcześniejszych wykroczeń. Policja apeluje do wszystkich kierowców o ostrożność i przestrzeganie przepisów, aby wspólnie przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa na drogach.

Źródło: Policja Rzeszów


Oceń: Poważne przekroczenie prędkości na drodze ekspresowej S19 w Rzeszowie

Średnia ocena:4.58 Liczba ocen:20


Zobacz Także