UWAGA! Dołącz do nowej grupy Rzeszów - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Wzmożony ruch drogowy w Rzeszowie w ostatni weekend ferii zimowych


Ostatni weekend ferii zimowych przynosi zwiększony ruch na drogach Podkarpacia, związany z powrotami dzieci i młodzieży z zimowego wypoczynku. Policja podjęła działania w ramach akcji „Bezpieczne ferie”, aby zapewnić bezpieczeństwo na trasach. Uczniowie z kilku województw, w tym podkarpackiego, wracają do domów, co wpływa na natężenie ruchu drogowego. W związku z tym, ważne jest, by uczestnicy ruchu stosowali się do zasad bezpieczeństwa na drogach.

W najbliższy weekend oczekiwany jest znaczny ruch na podkarpackich drogach, co jest efektem zakończenia ferii zimowych w kilku sąsiednich województwach. Policja ruchu drogowego będzie obecna w miejscach o dużym natężeniu, aby monitorować sytuację i dbać o bezpieczeństwo wszystkich podróżujących. Uczniowie oraz ich rodziny wracają do domów, co może prowadzić do większych zatorów i opóźnień.

Apeluje się do wszystkich kierowców oraz uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności. Istotne jest dostosowanie prędkości do panujących warunków na drogach oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Policja zaleca również okazanie cierpliwości i wyrozumiałości wobec innych uczestników drogi, co może przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa w tym intensywnym czasie na drogach.

Źródło: Policja Rzeszów


Oceń: Wzmożony ruch drogowy w Rzeszowie w ostatni weekend ferii zimowych

Średnia ocena:4.58 Liczba ocen:17


Zobacz Także