W ciągu jednego dnia policjanci zatrzymali trzech mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości z powodu nałożonych na nich kar pozbawienia wolności. Zatrzymania miały miejsce na terenie Sandomierza oraz w gminie Grębów, gdzie każdy z mężczyzn był ścigany z różnych przyczyn. Wszyscy zatrzymani mają do odbycia kary związane z wcześniejszymi przestępstwami, takimi jak kradzieże oraz jazda pod wpływem alkoholu.
36-letni mieszkaniec Sandomierza został zatrzymany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu. Policjanci z Wydziału Kryminalnego znaleźli go w jednym z mieszkań, gdzie próbował ukryć się przed funkcjonariuszami. Mężczyzna został skazany na rok pozbawienia wolności za przestępstwa kradzieży oraz kradzieży z włamaniem, które popełnił w przeszłości.
Równocześnie, policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 38-latka, mieszkańca Tarnobrzega, któremu sąd nałożył karę 9 miesięcy pozbawienia wolności za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Dodatkowo, 42-letni mężczyzna z gminy Grębów został zatrzymany z decyzją sądu o odbyciu kary roku i 8 miesięcy pozbawienia wolności za jego wcześniejsze przewinienia związane z prowadzeniem pojazdu pod wpływem alkoholu. Działania policji podkreślają skuteczność służb w egzekwowaniu zasądzonych wyroków oraz ochronie porządku publicznego.
Źródło: Policja Rzeszów
Oceń: Zatrzymanie Trzech Poszukiwanych Mężczyzn przez Policję w Rzeszowie
Zobacz Także