UWAGA! Dołącz do nowej grupy Rzeszów - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Otwarcie nowej filii Rzeszowskiego Domu Kultury w Karolince

Amanda Babecka

Amanda Babecka


15 września 2025 roku zainauguruje działalność nowa filia Rzeszowskiego Domu Kultury, mieszcząca się w Galerii Karolina Park. Otwarcie połączone będzie z rekrutacją na różnorodne zajęcia dla mieszkańców każdego wieku. Prezydent Rzeszowa, Konrad Fijołek, zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Liczba miejsc jest ograniczona, a pierwszeństwo będą mieli posiadacze Rzeszowskiej Karty Mieszkańca.

Nowa filia o nazwie „Karolinka” zlokalizowana jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy osiedla Franciszka Kotuli. Oferta zajęć w tej placówce jest niezwykle szeroka i zróżnicowana, co umożliwi mieszkańcom korzystanie z różnorodnych form aktywności kulturalnej. W programie znajdą się między innymi zajęcia plastyczne, taneczne, muzyczne oraz językowe.

W ramach proponowanych zajęć, dostępne będą pracownie oferujące akrobatykę, taniec nowoczesny oraz taniec terapeutyczny, a także naukę gry na instrumentach, takich jak pianino czy gitara. Dla najmłodszych mieszkańców przygotowano również rytmikę oraz kangaro dance, a dodatkowo judo. Otwierając swoją działalność, filia Karolinka ma na celu integrację społeczności lokalnej i zachęcenie mieszkańców do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym Rzeszowa.

Podczas otwarcia mieszkańcy będą mogli zapoznać się z instruktorami oraz szczegółami zajęć, na które będzie można się zapisać. Warto podkreślić, że rekrutacja rozpocznie się bezpośrednio w dniu otwarcia, co stwarza doskonałą okazję dla zainteresowanych do natychmiastowego zaplanowania swojej aktywności. Po więcej informacji można zgłaszać się pod udostępniony numer telefonu lub drogą mailową.

Źródło: Rzeszowski Dom Kultury


Oceń: Otwarcie nowej filii Rzeszowskiego Domu Kultury w Karolince

Średnia ocena:4.56 Liczba ocen:24


Zobacz Także