Zakończenie kursu aspiranckiego dla policjantów w Rzeszowie


Wczoraj miał miejsce uroczysty finał kursu aspiranckiego dla policjantów z garnizonu podkarpackiego. Szkolenie, zorganizowane przez Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, odbyło się w formie hybrydowej, z udziałem Komisji Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. W zakończeniu uczestniczyła Zastępca Komendanta Wojewódzkiego, insp. Małgorzata Fąfara, która gratulowała uczestnikom ich osiągnięć. Kurs ukończyło 48 funkcjonariuszy, co otwiera przed nimi nowe możliwości kariery w policji.

Zakończenie kursu odbyło się na terenie Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie, gdzie funkcjonariusze zdobyli umiejętności niezbędne do awansu na wyższe stopnie w korpusie aspiranckim. Zajęcia prowadzone były przez specjalistów z Centrum Szkolenia Policji, zarówno w trybie stacjonarnym, jak i zdalnym, co umożliwiło elastyczne podejście do edukacji. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z zagadnieniami z zakresu prawa, psychologii, a także praktycznej pierwszej pomocy i wyszkolenia strzeleckiego.

Test wiedzy na zakończenie szkolenia przyniósł pozytywne wyniki dla wszystkich 48 policjantów, co pozwoli im na dalszy rozwój kariery w policji. Proces oceny był przeprowadzony przez komisję egzaminacyjną złożoną z przedstawicieli Centrum Szkolenia Policji. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego zapewniła uczestników o wsparciu ze strony kierownictwa, życząc im sukcesów w przyszłej służbie i dalszego rozwoju zawodowego.

Źródło: Policja Rzeszów


Oceń: Zakończenie kursu aspiranckiego dla policjantów w Rzeszowie

Średnia ocena:4.8 Liczba ocen:13


Zobacz Także