Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie ogłosił, że 18 sierpnia 2025 roku na ul. Krzyżanowskiego wprowadzone zostaną zmiany w Tymczasowej Organizacji Ruchu. Zmiany te będą miały związek z kontynuacją budowy ul. Krzyżanowskiego. W obrębie skrzyżowania z al. Armii Krajowej nastąpi zamknięcie pasa do skrętu w prawo. Nowe zasady obowiązywać będą do końca sierpnia 2025 roku.
W momencie wprowadzania zmian, skręt w ul. Krzyżanowskiego z al. Armii Krajowej będzie możliwy z pasa do jazdy na wprost, co zostało uwzględnione w przedstawionym schemacie. Zmiany mają na celu poprawę bezpieczeństwa oraz zapewnienie sprawnego przeprowadzenia prac budowlanych. Mimo wprowadzonych utrudnień, relacja prawoskrętna pozostaje otwarta dla kierowców.
Warto zaznaczyć, że na pozostałej części skrzyżowania wciąż obowiązuje III etap wcześniejszej Tymczasowej Organizacji Ruchu. Przez ten czas wyłączona będzie sygnalizacja świetlna, a ruch odbywać się będzie według ogólnych zasad ruchu drogowego oraz ustaleń dotyczących tymczasowego oznakowania. Mieszkańcy oraz uczestnicy ruchu proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie wprowadzanych zmian, a także o cierpliwość w związku z możliwymi utrudnieniami.
Źródło: MZD Rzeszów
Oceń: Zmiany w Tymczasowej Organizacji Ruchu na ul. Krzyżanowskiego i al. Armii Krajowej
Zobacz Także