Marcowe warsztaty rysunkowe w Rzeszowskich Piwnicach


W marcu, Rzeszowskie Piwnice organizują wyjątkowe warsztaty dla miłośników sztuki, które poprowadzą doświadczone ilustratorki. Wydarzenie to będzie doskonałą okazją do rozwijania umiejętności rysunkowych w przyjaznej atmosferze. Uczestnicy będą mieli szansę uczyć się od najlepszych oraz eksperymentować z różnymi technikami. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału 30 marca.

Warsztaty „Rysowanie z natury” odbędą się w przestrzeni Kina Rzeszowskich Piwnic, a ich rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 12:00. Uczestnicy, w wieku od 14 lat, będą mieli okazję przez trzy godziny poznawać tajniki uchwytywania postaci na żywo. W programie przewidziano ćwiczenia z zakresu obserwacji, które pozwolą na lepsze uchwycenie proporcji i ekspresji postaci.

W ramach warsztatów przygotowano różnorodne techniki rysunkowe, w tym szybkie szkice oraz dłuższe pozy. Uczestnicy spróbują swoich sił w rysowaniu węglem, tuszem oraz pastelami. Całość zajęć będzie odbywać się w przyjaznej atmosferze, co sprzyja artystycznym poszukiwaniom i kreatywności. Bilety na wydarzenie dostępne są za pośrednictwem strony internetowej Rzeszowskich Piwnic oraz w kasie, a ich cena wynosi 50 zł.

Źródło: Urząd Miasta Rzeszów


Oceń: Marcowe warsztaty rysunkowe w Rzeszowskich Piwnicach

Średnia ocena:5 Liczba ocen:22


Zobacz Także