Znamy Laureatów Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2020

Opublikowane przez Roman Rz, 13.11.2020 r. o godz. 11:41

Znamy Laureatów Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2020

Już po raz dziewiętnasty Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie przy współpracy z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego i Wojewodą Podkarpackim organizowało prestiżowy konkurs jakim jest „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”. Tegoroczną edycję Patronatem Honorowym objął Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej Tomasz Grodzki oraz Ministerstwo Rozwoju. Partnerem Konkursu jest Województwo Podkarpackie.

Członkowie Kapitule to przedstawiciele m.in. Urzędu Marszałkowskiego i Urzędu Wojewódzkiego, Urzędu Miasta Rzeszowa, regionalnej gospodarki, rzeszowskich uczelni, świata mediów, biznesu oraz dyrektorzy banków. Dokonali oni końcowej oceny 119 podkarpackich firm zgłoszonych do udziału w tegorocznej edycji Konkursu.

Ocenianych było kilkanaście wskaźników, wśród nich przychody, rentowność, poziom zatrudnienia, dbałość o pracowników, relacje z kontrahentami, sponsoring, innowacje, nakłady na badania i rozwój oraz eksport. Pod uwagę brane będą również wyniki audytów, które przez ostatnie tygodnie były prowadzone w przedsiębiorstwach.

Konkurs Podkarpacka Nagroda Gospodarcza stanowi doskonałą platformę do zaprezentowania najdynamiczniejszych podmiotów gospodarczych województwa podkarpackiego. Mając w regionie firmy z tak wielkim potencjałem, zarządzane przez kreatywnych menedżerów, konsekwentnie realizujące przyjęte strategie, a zarazem osiągające znakomite wyniki ekonomiczne możemy być pewni, że dzięki ich działalności Podkarpackie staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem zarówno pod względem gospodarczym, inwestycyjnym jak i kulturowym.

Lista Laureatów Konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2020

W KATEGORII FIRMA MIKRO
Statuetka:
URBAN PROJECT Sp. z o.o.
Wyróżnienie:
VAN BERDE Sp. z o.o.
EZTI Edyta Burdzy
WinDoorMatic Sp. z o.o.

W KATEGORII FIRMA MAŁA
Statuetki:
MACZKA GROUP Sp. z o.o. Sp.k.

TELTAR Kobielski i Sech Sp. j.,


Wyróżnienia:
1InnoSystems Sp. z o.o.
KLIMAR Sp. z o.o.

Cadway -Automotive Sp. z o.o.

ENERVIGO Sp. z o.o.,

SANTEX Kazimierz Czapka

W KATEGORII FIRMA ŚREDNIA
Statuetki:
SEGER CUTTING TOOLS Ozga Mikuszewski Sp.j.
RYMATEX Sp. z o.o.

Wyróżnienie:
SPIROFLEX Sp. z o.o.

W KATEGORII FIRMA DUŻA
Statuetki:
B&P Engineering Sp. z o.o. Sp.

W KATEGORII PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE
Statuetka:
BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o.

 

 

NAGRODY SPECJALNE

STATUETKA W KATEGORII FIRMA 5-LECIA
FIBRAIN Sp. z o.o.

STATUETKA W KATEGORII FIRMA 30-LECIA
OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o.

FIRMA STATUETKI W KATEGORII 20-LECIA
ZAKŁADY MAGNEZYTOWE ROPCZYCE S.A.

STATUETKA W KATEGORII INNOWACJE
ML SYSTEM S.A.

STATUETKA W KATEGORII PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH
TARNOBRZESKIE WODOCIĄGI Sp. z o.o.

STATUETKA W KATEGORII FIRMA ZAGRANICZNA W POLSCE
BorgWarner Poland Sp. z o.o.

STATUETKA W KATEGORII EKSPANSJA MIĘDZYNARODOWA
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.

STATUETKA W KATEGORII CSR
Voster Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

WYRÓŻNIENIE W KATEGORII OPIEKA MEDYCZNA

Centrum Chorób Piersi, Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILA Sp. z o.o., Sp. k.

STATUETKI W KATEGOII MENAGER ROKU
Janusz Soboń Prezes Zarządu KIRCHHOFF Polska Sp. z o.o.

NAGRODA SPECJALNA na 30-LECIE firmy
DOBROWOLSCY Sp. z o.o.

  • SANTECH Długosz i Wspólnicy Sp. Jawna

  • TEKPUD Sp. z o.o.

 

 

NAGRODY SPECJALNE NA 40-LECIE FIRMY:
Podkarpackie Zakłady Mechaniczne Sp. z o.o. Sp.k.

 

Najlepsze Produkty

  1. CHROMOSTAL Daniel Czupik¸ Tryńcza

Balustrady ze stali nierdzewnej i zwykłej malowanej proszkowo

  1. Cukiernicza Spółdzielnia ROKSANA, Strzyżów

Bosmanki w czekoladzie

  1. In4Poland Sp. z o.o. , Rzeszów

System sterowania oświetleniem przemysłowym SOLLS ACTIVE SKY

  1. Janusz Kania AGREGATY PEX-POOL PLUS, Dębica

Kontenerowe laboratorium mikrobiologiczne BSL-3

  1. KLIMAR Sp. z o.o., Rudna Mała

Seria wentylacyjnych tłumików akustycznych KPR-TA

  1. KRUSZ-MAT Sp. z o.o. Gniewczyna Łańcucka

Piasek 0/2, Żwir 2/16

  1. M. Pelczar CHOCOLATIER Anna Pelczar, Korczyna

Kosmiczne praliny

  1. OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o. Pustynia/Dębica

CYNKOVir Immuno ™

  1. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „MATEO” Stanisław Cabaj, Dębica

Kluski kolorowe Matusie 400g

  1. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo- Handlowe REMIX-OIL Przemysław Remiszewski Przecław,

Specjalistyczna suszarnia typu SS-4.0 do suszenia odpadów komunalnych

  1. SANWIL POLSKA Sp. z o.o., Przemyśl

SANMED

  1. SILVEXCRAFT Sp. z o.o. Sp. k., Tyczyn

Naszyjnik MON DEFI Drzewo mapa

  1. SPIROFLEX Sp. z o.o., Mielec

Centrala z odzyskiem ciepła VENT CLEAR

  1. STOLARSTWO Tomasz Wróbel, Wólka Tanewska

Łóżko KARO

  1. Voster Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., Zarzecze k. Niska

Drzwi ramowe Mobi

  1. Zakład Stolarski DREMAR Marcin Socha, Gniewczyna Łańcucka

Drabinka gimnastyczna DREMAR

 

 

Najlepsze Usługi:

  1. 1InnoSystems Sp. z o.o., Rzeszów

Usługa informatyczna polegająca na wdrożeniu nowoczesnych rozwiązań dla e-biznesu

  1. BAMA LOGISTICS Sp. z o.o., Kozłów

Międzynarodowy transport chłodniczy

  1. BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o., Rzeszów

Usługi budowlane na terenie kraju

  1. BUD-PIS Sp. z o.o. Sp.K. , Mielec

Usługa generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanych

  1. DROZDBUD Zakład Remontowo-Budowlany, Rymanów Zdrój

Przebudowa i rozbudowa budynku Przedszkola w m. Lubatowa

  1. ECO TARNOBRZEG Sp. z o.o., Tarnobrzeg

Dostawa ciepłej wody z ciepła systemowego do budynków mieszkalnych

  1. EnMS POLSKA Sp. z o.o., Chorzelów

Audyt Energetyczny Przedsiębiorstwa zgodny z wymaganiami Ustawy z dn. 20 maja 2016
o efektywności energetycznej

  1. GWW GRYNHOFF I PARTNERZY RADCOWIE PRAWNI I DORADCY PODATKOWI SPÓŁKA PATRNERSKA, Rzeszów

GWW IP Protect – kompleksowa ochrona własności intelektualnej

  1. HEBEN Polska Sp. z o.o., Tarnobrzeg

Konsulting w zakresie BHP i PPOŻ

  1. KRUSZ-MAT Sp. z o.o., Gniewczyna Łańcucka

Usługi transportowe samochodami ciężarowymi

  1. Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o., Rzeszów

Administrowanie i zarządzanie nieruchomościami stanowiącymi własność Gminy Miasto Rzeszów

  1. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Krośnie Sp. z o.o.

Punkt selektywnej zbiórki odpadów komunalnych

  1. Piotr Kamiński, Robert Kamiński Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska, Rzeszów

PROLEGAL FOOD

  1. Pracownia Wdzięku i Urody Katarzyna Miszewska, Rzeszów

Depilacja laserowa THUNDER – złoty standard depilacji

  1. SB COMPLEX Sp. z o.o. Sp. k., Rzeszów

Usługi budowlane

  1. STYROPIANEX Transport Sp. z o.o. Sp. Komandytowa, Stare Miasto/ Leżajsk

Usługi transportowe

  1. SUEZ Izolacje Budowlane Sp. z o.o., Rzeszów

Doradztwo techniczne

  1. TARNOBRZESKIE WODOCIĄGI Sp. z o.o., Tarnobrzeg

Analizy laboratoryjne wody i ścieków

  1. UNION PARTS Sp. z o.o., Nagoszyn

Sklep Internetowy brakecenter.rotinger.com

  1. URBAN PROJECT Sp. z o.o., Rzeszów

Projektowanie architektoniczne w technologii BIM w oparciu o modelowanie profilu Inwestora

  1. VERASHAPE Sp. z o.o. Sp.k., Tajęcina

SERVICES

Dodaj komentarz