Gala Branży Weselnej 2016 – głosowanie

Opublikowane przez Redaktor, 24.03.2016 r. o godz. 07:56

Gala Branży Weselnej 2016 – głosowanie

Głosowanie zakończone

Zwycięzcą w naszym głosowaniu zostaje ARCHE FIRE DANCERS zdobywając 707 głosów.


 

Kategorie w głosowaniu:
 
USŁUGI SPECJALNE
1. ARCHE FIRE DANCERS – {extravote 1}
2. BLUE- FIRE DRINK&COFFE BAR – {extravote 2}
3. F.U. “CLASSIC CARS”- {extravote 3}
4. GALICYJSKIE SŁODKOŚCI – {extravote 4}
5. ITAKA – BIURO PODRÓŻY –  {extravote 5}
6. MAGDA WARCHOŁ WEDDING COSULTANT & DESIGNER – {extravote 6}
7. PROGRESS FAJERWERKI –  {extravote 7}
8. PST RADYMNO –  {extravote 8}
9. SZKOŁA TAŃCA A&G DANCE STUDIO –  {extravote 9}
10. ZESPÓŁ DZIKIE WINO – {extravote 10}

CUKIERNIA
1. CUKIERNIA „U ZOSI” STUBNO –  {extravote 11}
2. CUKIERNIA RAK I ORŁOWSKI – {extravote 12}
3. CUKIERNIA WERYŃSKI-   {extravote 13}
4. CUKIERNIA WIOLINKA –  {extravote 14}
5. CUKIERNIA WOŁCZAŃSKI –  {extravote 15}
6. M. PELCZAR CHOCOLATIER –  {extravote 16}
7. PIEKARNIA – CUKIERNIA „SZELCÓW” LESKO –  {extravote 17}
8. PIEKARNIA CUKIERNIA GALLEON OCHENDUSZKO-  {extravote 18}
9. ZAKŁAD CUKIERNICZY „U ZOFII” –  {extravote 19}

DEKORACJE ŚLUBNE
1. ANMA – PROFESJONALNE DEKORACJE – {extravote 20}
2. AVANGARDA DEKORACJE I SUKNIE ŚLUBNE – {extravote 21}
3. BRILANSDECOR –  {extravote 22}
4. DEKORACJE4U.PL – DEKORACJE, FOTOBUDKI, FONTANNY –  {extravote 23}
5. EDECOR STUDIO PRZEMYŚL –  {extravote 24}
6. IMPRESJA – DEKORACJE ŚLUBNE –  {extravote 25}
7. KAWAŁKO DEKOR STYL – {extravote 26}
8. MIÓD MALINA –   {extravote 27}
9. STUDIO POLIGRAFICZNA EMI – {extravote 28}
10. ZIELONY ZAKĄTEK U BASI –   {extravote 29}

FOTOGRAFIA
1. ADRIAN SIWULEC WEDDING PHOTOGRAPHY – {extravote 30}
2. FOTO – DOROTA –  {extravote 31}
3. FOTOGRAFIA ŚLUBNA MARIA OLBRECHT – WOJNOWSKA –  {extravote 32}
4. FOTOS lykografia.pl –  {extravote 33}
5. FOTOSLAVO –  {extravote 34}
6. KRASKA WEDDING STUDIO –   {extravote 35}
7. LEWIŃSKI FOTOGRAFIA –   {extravote 36}
8. PAWEŁ LIDWIN FOTOGRAFIA –  {extravote 37}
9. RFOTO –  {extravote 38}
10. ZEBRA – STUDIO MULTIMEDIALNE –   {extravote 39}

FRYZJERSTWO I KOSMETYKA
1. ATELIER URODY & RELAKSU MONIKA JÓZEFCZYK –   {extravote 40}
2. BEA SALON FRYZJERSKI –  {extravote 41}
3. CENTRUM KOSMETYCZNE ”ELSA” Elżbieta Sadlik –   {extravote 42}
4. CENTRUM URODY COCO –   {extravote 43}
5. ESTILLO STUDIO FRYZUR – {extravote 44}
6. M STUDIO –  {extravote 45}
7. PRACOWNIA SZTUKI FRYZJERSKIEJ MAGDA PADIASEK –   {extravote 46}
8. STUDIO URODY I WIZERUNKU ULANAVISAGE –   {extravote 47}
9. THE STYLIST AGNIESZKA BEREŚ –   {extravote 48}

JUBILER
1. BOGART –  {extravote 49}
2. DUKE DIAMOND –  {extravote 50}
3. FIRMA JUBILERSKA „KLAUDIA” –  {extravote 51}
4. FIRMA JUBILERSKA ŁAZUR-  {extravote 52}
5. PRACOWNIA ZŁOTNICZA „BM” – {extravote 53}
6. RUBICELLO –   {extravote 54}
7. SALONY JUBILERSKIE GOLD LUX-  {extravote 55}

MODA ŚLUBNA
1. AVANGARDA DEKORACJE I SUKNIE ŚLUBNE – {extravote 56}
2. DONIA CASAR –  {extravote 57}
3. ERICA MODA ŚLUBNA – {extravote 58}
4. IGAR BRIDAL COLLECTION –   {extravote 59}
5. MARGO –  {extravote 60}
6. MARIFELD – {extravote 61}
7. PAWO –  {extravote 62}
8. SALON MODY ŚLUBNEJ ONA – {extravote 63}
9. SALON SUKIEN ŚLUBNYCH „MAXIMA” –  {extravote 64}
10. SPOSA – {extravote 65}

RESTAURACJA Z KLIMATEM
1. GRAND HOTEL BUTIQUE – {extravote 66}
2. HOTEL GLORIETTA –   {extravote 67}
3. HOTEL JAROSŁAW & RESTAURACJA ADM –  {extravote 68}
4. KRESOWA OSADA –   {extravote 69}
5. LESZEK SKÓRKA ZAJAZD POD CARYŃSKĄ –  {extravote 70}
6. NA GÓRCE RESTAURACJA Z 30-LETNIĄ TRADYCJĄ-  {extravote 71}
7. RESTAURACJA COLOSEUM –   {extravote 72}
8. RESTAURACJA JASIEL –   {extravote 73}
9. RESTAURACJA ORANŻERIA HOTEL RZESZÓW –   {extravote 74}
10. STARY BROWAR RZESZOWSKI –   {extravote 75}

SALA WESELNA
1. HOTEL & RESTAURACJA „ŻOŁYNIANKA” –  {extravote 76}
2. HOTEL ** RESTAURACJA JAŚ WĘDROWNICZEK –  {extravote 77}
3. HOTEL I RESTAURACJA „CZTERY PORY ROKU” –  {extravote 78}
4. HOTEL RESTAURACJA ARTIS –  {extravote 79}
5. HOTEL VILLA BOLESTRASZYCE –  {extravote 80}
6. HOTELL WELLNESS & SPA NOWY DWÓR W ŚWILCZY –  {extravote 81}
7. OŚRODEK KONFERENCYJNO – WYPOCZYNKOWY PAŁAC BIESA W OLSZANICY –  {extravote 82}
8. RESTAURACJA GALLEON W BUSZKOWICACH –  {extravote 83}
9. SALA BANKIETOWA „DZIEDZIC” – t {extravote 84}
10. ZŁOTY PAŁAC –   {extravote 85}

ZESPÓŁ MUZYCZNY
1. DEMETERS –  {extravote 86}
2. FAMILY POWER –   {extravote 87}
3. GOLDEN TIME –  {extravote 88}
4. GRUPA MUZYCZNA BAVIVAS –  {extravote 89}
5. GRZECHU WARCI –   {extravote 90}
6. L4 –  {extravote 91}
7. LOLA BAND –  {extravote 92}
8. MOJITOsqad –  {extravote 93}
9. RIVER BAND –  {extravote 94}
10. ZESPÓŁ MUZYCZNY KYCIE –  {extravote 95}

DJ
1. ART. MUSIC MEDIA –  {extravote 96}
2. CENTRUM ROZRYWKI EXTRA EVENT – {extravote 97}
3. GRUPA MUSICTAO –  {extravote 98}
4. JORDAN TOMASZ MAZUR –  {extravote 99}
5. MAGNETIC PROJECT –  {extravote 100}
6. MAREK WOLIŃSKI – MUZYCZNA OBSŁUGA IMPREZ – DJ MARCO –  {extravote 101}
7. MUZYKA Z GŁOŚNIKA –  {extravote 102}

FILMOWANIE
1. ED KA STUDIO –   {extravote 103}
2. FKM STUDIO –   {extravote 104}
3. MIDAR STUDIO FILM & FOTOGRAFIA – {extravote 105}
4. REDSKY STUDIO –  {extravote 106}
5. RIVER STUDIO FOTOGRAFIA I FILM – {extravote 107}
6. STUDIO WIZJA – {extravote 108}
7. STUDIO WU –  {extravote 109}
8. TOMEK PARTYKA – FOTOGRAFIA I FILM DSLR – {extravote 110}
9. WIDEO FLASH STUDIO –   {extravote 111}
10.WOVIDEO PACHANA WOJCIECH –  {extravote 112}

Dodaj komentarz